Jasełka w wykonaniu młodzieży z KSM

Nocą 25 grudnia 2012 roku, przed Mszą św. pasterską, młodzież należąca do Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kalinowie zaprezentowała zebranym w kościele parafialnym jasełka z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowania i próby pochłonęły dużo czasu, ale warto było, ponieważ mogliśmy w ten sposób ogłosić przyjście na świat Jezusa Chrystusa. Włożyliśmy w nasz występ dużo serca oraz poświęcenia. Dziękujemy za wypożyczenie strojów Pani Agnieszce Mankiewicz oraz tym wszystkim, dzięki którym udało się nam przygotować jasełka.

W skład amatorskiej grupy aktorskiej wchodzili:

MARYJA: Katarzyna Andruszkiewicz

JÓZEF: Hubert Maksimczyk

TRZEJ KRÓLOWIE:

MELCHIOR: Adrian Sołtys

BALTAZAR: Łukasz Filutowski

KACPER: Jakub Jarmołowicz

PASTERZE:

Martyna Werno

Dominika Zyskowska

Piotr Zakrzewski

Mateusz Filutowski

ANIOŁOWIE:

Barbara Werno

Ewelina Haraburda

NARRATORZY:

Kinga Karwowska

Justyna Formejster

Nad oprawą muzyczną czuwała Dominika Dojnikowska.

Dziękujemy Piotrkowi Kolenkiewiczowi oraz innym chłopakom za czuwanie nad sprzętem nagłaśniającym.

Protokołowały:

Katarzyna Andruszkiewicz