Turniej plażowej piłki siatkowej w Świętajnie

Dnia 15 lipca 2012 r. młodzież należąca do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy parafii Najświętszej Maryi Panny w Kalinowie uczestniczyła w turnieju plażowej piłki siatkowej. Turniej został zorganizowany przez Księdza Proboszcza parafii Matki Boskiej Szkaplerznej w Świętajnie z okazji uroczystości odpustowej. W zawodach siatkarskich wzięło udział 6 drużyn, w tym dwie z Kalinowa. Na piaszczystym boisku walczyły dwie nasze drużyny: chłopaków oraz dziewcząt. Gra była bardzo emocjonująca, a każdy zdobyty punkt okazywał się sukcesem. Zwycięzcą rozgrywek została drużyna „Dynamiczne Ślimaczki”. Nasi chłopcy zajęli IV miejsce, a drużyna dziewczyny zajęła VI miejsce. Wszyscy byliśmy zadowoleni z tak dobrych osiągnięć. Mamy nadzieję, że dzięki treningom za rok osiągniemy lepsze wyniki. Na koniec, aby uczcić nasze sukcesy zajechaliśmy na pyszną pizzę do Olecka. Zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzy, wróciliśmy do swoich domów.

Protokołowały:
Katarzyna Andruszkiewicz